جهان ایزوگام یزد : عایق پشت بام و سرویس ها با لایه های متنوع

ایزوگام آسمان یزد : عایق پشت بام و سرویس ها با لایه های متنوع

ایزوگام آسمان یزد  : عایق پشت بام و سرویس ها با لایه های متنوع

جهان ایزوگام یزد

 

 

 

ایزوگام آسمان یزد با استفاده از بهترین لایه های موجود در بازار جهت عایق بندی استاندارد پشت بام ها ، سرویسها ، اسنخرها و کلیه مواردی که نیاز به عایق بندی دارند در خدمت هم استانی های عزیز یزدی می باشد .

 

 

تاریخچه ایزوگام :

عایق بندی رطوبتی ساختمان‌ها که تا چهل سال گذشته به صورت سنتی، با آسفالت و قیر گونی انجام می‌گرفت با پیدایش عایق‌های رطوبتی و مزیت‌های این نوع عایق‌ها به تدریج جای خود را به این عایق‌ها دادند. امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها چه در مرحلهٔ پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی انجام می‌گردد.

درباره ایزوگام بیشتر بدانید :

ایزوگام پوشش مقاومی از قیر و الیاف مصنوعی است که با گرما بر بستر بام چسبانده می‌شود و از نفوذ آب و رطوبت به محیط زیر خود جلوگیری می‌کند. عمر ایزوگام بطور میانگین ۱۰ سال است.

ایزوگام پدیده‌ای است صنعتی و متکی به دانش، آزمودگی (تجربه) و فناوری در راستای ایمن‌سازی سازه‌ها در برابر نم و رطوبت پیش آمده از بارش برف و باران. ایزوگام که گونه‌های گوناگونی دارد، پس از گذر از آزمون‌های گوناگون، در آزمایشگاه‌های کارخانه‌های فرآوری، ضریب پایداری‌اش را افزایش خواهند داد.

 

 

تلفن تماس :

09131587717

09101517717

 

استفاده از لایه های ایزوگام دارای مهر استاندارد

استفاده از لایه های با ضخامت 4 میلیمتر

استفاده از لایه های ساده ، آلومینیوم و صادراتی بع انتخاب مشتری

 

اجرای کلیه خدمات عایق کاری و ایزوگام با پنج سال بیمه و ضمانت ده ساله

 

جهان ایزوگام یزد : عایق پشت بام و سرویس ها با لایه های متنوع

 

 

سایت یزد نام , سایت نیازمندیهای استان یزد معرف برند شما در فضای مجازیست.با کمترین هزینه خدمات و محصولات خود را برای همیشه در اینترنت ثبت نموده و از امتیازات آن بهره مند شوید.همانگونه که میدانید امروزه بسیاری از افراد جهت رفع نیازمندیهای خود از اینترنت استفاده میکنند که این مهم هر روزه رو به افزایش بوده و کسبه ,بازاریان,و مدیران شرکتها و … میتوانند با حضور در دنیای مجازی و تقویت برند خود در اینترنت فروش خود را افزایش داده و ازین موقعیت بالقوه استفاده بهینه کنند.سایت یزد نام بستری را مهیا نموده است تا علاقمندان به افزایش فروش در استان یزد بتوانند بدون نیاز به دانش فنی برند خود را در اینترنت ثبت نموده و از مزایای آن بهره مند شوند. جهت ثبت آگهی خود در یزد نام اینجا کلیک کنید